ŞİRKETİMİZ HAKKINDA


 

Sevgili Dostlarımız, Güldenler Turizm olarak; "İnsana değer" felsefesiyle yola çıkıyoruz ve siz saygıdeğer müşterilerimiz ve değerli personellerine kaliteli hizmet vermeyi temel görev ve ilkemiz kabul ediyoruz.

Yakın dönemde Personel servisi alanında pek çok başarılı projeye imza atarken, kaliteli hizmet ve daima müşteri memnuniyeti için;

Profesyonel kadromuzla , çıkan sorunlara hızlı çözümler bularak ve sorunun tekrarlanmasını önleyecek tedbirler alarak, bunun için gerekli teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odak merkezi alarak ,yenilikçi bir prensiple , her müşterinin en mükemmeli beklemeye hakkı olduğuna inanıyor, verdiğimiz sözlerin arkasında durmaya, dürüst ve güvenilir olmaya özen göstererek, personel taşımacılığı alanında emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

SİZ istihdam yaratmakla, kurumunuzu büyütmekle zamanınızı harcayın. BİZ de ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olarak, çalışanlarınızın “GÜVENLİ”, “KONFORLU” VE “ZAMANINDA” yolculuk etmelerini sağlayalım.

Gerçekleştirmek istediklerimizin önündeki tek engel kendimiz ve çizdiğimiz sınırlardır.

Yeni açılan sitemizde firmamızla ilgili:

  • Personel ve öğrenci taşıma, havaalanı transferleri, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama, VIP araç kiralama, gezi-tur-toplantı-seminer-kongre-konser etkinlikleri için araç temini hizmetlerine ait bilgileri
  • İletişim Bilgilerini
  • Firmamıza ait son haber ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Hızlı ve kesintisiz bir şekilde alabilirsiniz. Sitemizden aktif olarak daha çok faydalanmak ve bilgi almak istiyorsanız, üye olmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde daha rahat iletişime geçerek soru ve problemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabiliriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Satılmış GÜLDEN
Şirket Müdürü
Güldenler Turizm